Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                             

ŚLUBOWANIE I KLASY

 

        Tradycyjnie, jak co roku, społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Bąkowicach 23 października przyjęła do swojego grona uczniów klasy pierwszej. Uroczystość Ślubowania rozpoczęła się od przywitania pierwszaków i ich rodziców przez przewodniczącą SU Oliwię Majcher. Następnie członkowie Samorządu Uczniowskiego przedstawili przygotowane z opiekunem krótkie wystąpienie, w którym opowiedzieli jak powinien wyglądać klasowy as, jak powinien wyglądać uczeń wzorowy, co należy zapakować w tornister oraz jakie obowiązki czekają ich w szkole. Starsi koledzy i koleżanki życzyli pierwszakom samych piątek oraz wszystkiego najlepszego. Następnie najmłodszych uczniów przywitał Dyrektor Szkoły Cezary Zając. W dalszej części imprezy wystąpili pierwszoklasiści, których przygotowała wychowawczyni – Mariola Piwowarczyk. Uroczystość Ślubowania zakończyło pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Bąkowicach. Dopełnieniem całości imprezy było wręczenie pierwszakom upominków ufundowanych przez rodziców i sponsora oraz poczęstunek i wspólna zabawa z uczniami klas I-III.

         Do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach w tym roku dołączyli: Dominika Andruszków, Beata Bielska, Sebastian Bojko, Bartosz Budzański, Małgorzata Drobina, Kacper Jaworski, Patrycja Keller, Klaudia Łukawska, Angelika Piechura, Klaudia Rozwadowska, Sandra Samborska, Karolina Rodzis, Daniel Kaczkowski.

R. Boduch

wstecz